Најбољи статуси
Статуси
Нови статуси
Најбољи статуси
Највише лајковани
Управо лајковани
Најбољи статуси:
Данас
Јуче
Недеља
Субота
Петак
Четвртак
Среда
Ове седмице
Прошле седмице
Јун
Мај
Најбољи Фацебоок статуси - Понедељак - страница 38
Ех што нисам мушко да ј**ем све вас дроље,да ми пушите па вас све пљунем и избацим вас голе,право на улицу,дом за сваку курвицу тако звану даму и фину цурицу...
Мени не треба дечко фрајер који може да има сваку рибу у крају па да се с њим хвалим. Мени треба дечко који ће да ме повремено загрли, да ми покаже да му је стало. Који ће понекад да ме прекине док причам са неким, само да би ми рекао како сам му недостајала. Који ће да ме пољуби пред свима без стида и срама, и који ће да ми пожели срећу пред неки контролни, и који ће да ми пошаље поруку ‘Лаку ноћ, срећо.’ да бих лепше спавала. Који ће да ми се јави бар једном дневно, било преко фона или фејса, који ће да слуша моје брбљање и да клима главом иако би ми радије рекао да ућутим. Онај који је једноставан и који те воли због онога што стварно јеси, а не због онога што је споља. Е то је дечко.♥
Није све увек онако како изгледа ... Ако не трчи за тобом, не шаље ти поруке и не говори ти да те воли, не значи да није тако.Можда баш у овом тренутку гледа твоје слике, плаче и мисли да ти не волиш њега .. Није све у речима, само што многи то неће схватити, никада :)
Некад јесам јако себична и превише сам хладна и умем из чиста мира да направим срања,постављам досадна питања и љутим се због глупости али знај срећо све то радим из љубави...КАД КАЖЕМ ДА ТЕ МРЗИМ ПРЕВИШЕ ТЕ ВОЛИМ И КАД KАЖЕМ ОДЛАЗИ У СЕБИ СЕ МОЛИМ ДА МЕ СТЕГНЕШ ЗА РУКУ И ЗАГРЛИШ ЈАКО,ДА МЕ НЕ ПУСТИШ ДА ОДЕМ ТЕК ТАКО.♥
И МРЗИМ ШТО ТЕ ВОЛИМ,И МРЗИМ ШТО ТЕ ТРЕБАМ И МРЗИМ ШТО ТЕ НЕ МОЖЕ ЗАМЕНИТИ НИ ЈЕДАН. И да барем могу заборавити како је то имати те И да барем могу престати мрзети цуру која има те. Сваку годину и сваки дан претворио у бездан. А ја никад нисам знала да то овако може болети, нити да ми ово мало срца може све то поднети. Себична,не желим ти срећу ако је не делиш самном:) Сада тражим те у другима,свима срце узимам у нади да заменим оно што фали у грудима. НЕ НИЈЕ ТИ ДОВОЉНО . ОПРОСТИ! ВИШЕ НЕМАМ А МЕНИ ЈЕ БИЛО ДОВОЉНО САМО ДА ТЕ ГЛЕДАМ ♥♥
Јуче кад си дошао,мој свет је боју добио.Све има смисао.Више те недам!Више никада. ;) Као сунце после кише кад се појави.Све што чини живот мој сад си само ТИ.Заувек.Остани ту и у добру и злу.Све што чини живот сада је ту.Остави све и загрли ме,ја немам ништа без тебе.♥♥!
*** Једне вечери си ми много недостајао... Толико, да је и суѕа пошла. Мјесец ме је упитао: "Кад те драги толико тјера у плач, ѕашто га не оставиш?" Ја сам га погледала и одговорила му: "А да ли би ти икада оставио своје небо?" :)
*** Једне вечери си ми много недостајао... Толико, да је и суза пошла. Мјесец ме упитао: "Кад те драги толико тјера у плач, зашто га не оставиш?" Ја сам га погледала док је поносно стајао високо на небу и одговорила му: "А да ли би ти икада напустио своје небо?" ***
Тражим одговори и разлог за крај , рећићеш ми да мрзиш ме , знам . Схватићу сузе и ако боли ме , Јер од тебе никад нећу чути волим те .
Узми ми сузе бар дан , Да не плачем Узми ми руке Јер желе да те загрле Сањај бар један мој сан Тада схватићеш све , Узми ми срце Види колико ми недостајеш .
страница:
<<
<
35
36
37
38
39
40
41
>
>>