Најбољи статуси
Статуси
Нови статуси
Најбољи статуси
Највише лајковани
Управо лајковани
Најбољи статуси:
Данас
Јуче
Понедељак
Недеља
Субота
Петак
Четвртак
Ове седмице
Прошле седмице
Јун
Мај
Најбољи Фацебоок статуси - Мај - страница 24
ДОБАР И ЛУД - ИСТО...
Ниси богат ако имас паре,богат си ако имас Ивану,Радмилу,Ању и Валентину за пријатељице <3<3<3<3
Дино Мерлин: "Србе треба уклонити пушкама" , "У Београд ћу доћи само када буде сравњен гранатама","Београд је легло фашизма"... 1998. год... Дино Мерлин на свој албум,као и на свој концерт ставио "ЗАБРАЊЕНО ЗА СРБЕ И ПСЕ"! 2001. год... Дино Мерлин: "Можда бих и требао отићи у Београд, јер Срби су болесници а болеснике треба обилазити!" Па питам ја сад све оне који иду на концерт: "Ако је забрањено... за Србе и псе, шта сте ви онда?!", "Ко сте ви, ако Дино каже да Србе треба уклонити пушкама?!" , "Да нисте болесници, пошто је Дино рекао да ће доћи у Београд како би обишао болеснике?!" БОЈКОТ КОНЦЕРТА ЈЕДНОГ СРБОМРЗЦА!!!!!!!!!!!
Живео Партиѕан и мајка Србија!
Ако те буду питали како си,увек одговори "добро",јер ће ти се пријатељи радовати,непријатељи завидети,а само ћеш ти знати како ти је .
Пола пиво малку.. Цело пиво многу.. xD
Видио СНИЈЕГ да нема ЉЕБА на ĆEВЕР па и он дошао у Подгорицу... :)
ПРАВИ ПРИЈАТЕЉ ТЕ НИКАДА НЕЋЕ ОСТАВИТИ НА ЦЕДИЛУ УВЕК ЋЕ ТИ ПОМОЋИ КАДА ТИ ЈЕ НАЈТЕЖЕ.
ТРАЖИМ ДЕЧКА! Ма де ба шалим се, продајем дединог фићу! :Д
Иначе, јас го сакам само него <3
страница:
<<
<
21
22
23
24
25
26
27
>
>>