Најбољи статуси
Статуси
Нови статуси
Најбољи статуси
Највише лајковани
Управо лајковани
Најбољи статуси:
Данас
Јуче
Понедељак
Недеља
Субота
Петак
Четвртак
Ове седмице
Прошле седмице
Јун
Мај
Најбољи Фацебоок статуси - Мај - страница 30
Најјаките девојки се од Чаир :*
Таа со пирсот..многу си ја сакам :)
Мени не треба дечко фрајер који може да има сваку рибу у крају па да се с њим хвалим. Мени треба дечко који ће да ме повремено загрли, да ми покаже да му је стало. Који ће понекад да ме прекине док причам са неким, само да би ми рекао како сам му недостајала. Који ће да ме пољуби пред свима без стида и срама, и који ће да ми пожели срећу пред неки контролни, и који ће да ми пошаље поруку ‘Лаку ноћ, срећо.’ да бих лепше спавала. Који ће да ми се јави бар једном дневно, било преко фона или фејса, који ће да слуша моје брбљање и да клима главом иако би ми радије рекао да ућутим. Онај који је једноставан и који те воли због онога што стварно јеси, а не због онога што је споља. Е то је дечко.♥
Да те волим мало је рећи.
Није све увек онако како изгледа ... Ако не трчи за тобом, не шаље ти поруке и не говори ти да те воли, не значи да није тако.Можда баш у овом тренутку гледа твоје слике, плаче и мисли да ти не волиш њега .. Није све у речима, само што многи то неће схватити, никада :)
А КАДА ОДУ СВИ,МИ ОСТАЋЕМО САМИИ САМО ЈА И ТИ И ПОГЛЕДИ У ТАМИИ♥
♥ОНАЈ ОСМЕХ,ПА ОНДА ОНАЈ ДОДИР,ОНАЈ ТРЕНУТАК КАД МЕ ПОГЛЕДАШ У ОЧИ♥
Јуче кад си дошао,мој свет је боју добио.Све има смисао.Више те недам!Више никада. ;) Као сунце после кише кад се појави.Све што чини живот мој сад си само ТИ.Заувек.Остани ту и у добру и злу.Све што чини живот сада је ту.Остави све и загрли ме,ја немам ништа без тебе.♥♥!
Бојим се што те волим што још увек си мој мотив.Увек ишли смо до краја када сви су били против ♥!
Cа тобом сам упознала свемир :) ♥
страница:
<<
<
27
28
29
30
31
32
33
>
>>