Најбољи статуси
Статуси
Нови статуси
Најбољи статуси
Највише лајковани
Управо лајковани
Најбољи статуси:
Данас
Јуче
Понедељак
Недеља
Субота
Петак
Четвртак
Ове седмице
Прошле седмице
Јун
Мај
Најбољи Фацебоок статуси - Уторак - страница 4
Моја мама има најбоље дете на свету
Није битно да ли се свиђа другима, битно је да се свиђа мени.
У ЖИВОТУ СУ УСПЕЛИ САМО ОНИ КОЈИ СУ ВЕРОВАЛИ СЕБИ , А НЕ ДРУГИМА.
я русский и The racist
Ако неког упознаш кога си познавао,онда си баш познат! :Р
Таа е совршена ... но само кога ЈАС сум покрај нејзе ;)
Сите ние кои имаме убиствено згодни професори :DDD
Статус везе: чекам да сконта да постојим. :)
Извини ако сам те повредила , знај да ми то није била намера . Извини . ♥
Дино Мерлин: "Србе треба уклонити пушкама" , "У Београд ћу доћи само када буде сравњен гранатама","Београд је легло фашизма"... 1998. год... Дино Мерлин на свој албум,као и на свој концерт ставио "ЗАБРАЊЕНО ЗА СРБЕ И ПСЕ"! 2001. год... Дино Мерлин: "Можда бих и требао отићи у Београд, јер Срби су болесници а болеснике треба обилазити!" Па питам ја сад све оне који иду на концерт: "Ако је забрањено... за Србе и псе, шта сте ви онда?!", "Ко сте ви, ако Дино каже да Србе треба уклонити пушкама?!" , "Да нисте болесници, пошто је Дино рекао да ће доћи у Београд како би обишао болеснике?!" БОЈКОТ КОНЦЕРТА ЈЕДНОГ СРБОМРЗЦА!!!!!!!!!!!
страница:
<<
<
1
2
3
4
5
6
7
>
>>