Најбољи статуси
Статуси
Нови статуси
Најбољи статуси
Највише лајковани
Управо лајковани
Лајкај Ме - Најбољи Фацебоок статуси
Добри иду у рај, лоши у пакао, а овакви као ја за шанк.
Не боли мене кад се други насмеју, шта они знају сем да лају и пузе. Али ме боли кад немаш идеју шта да шапнеш кад навиру сузе. Боли ме звук у чизми лудих скитница. Боли ме звук свих оних напуштених, тужних улица. Боле ме ране које самој себи направим. Ал' некако највише ме болиш ти...
Жена размисли па уради, а мушкарац уради па размишља
Упиши свој статус...
Јел се сећате: - Кад смо као клинци звонили суседима на врата и бежали? - Кад смо као клинци из WC-a викали: "Маамааа! Готов саам!"? - Кад смо као клинци гутали тик-так и правили се да су таблете? - Кад смо као клинци лупали бројеве и зајебaвали људе? - Кад нам је као клинцима доживљај био упаљач? - Кад смо као клинци мрзели кад добијемо одећу уместо играчака? - Кад смо као клинци пили сок од грожђа и правили се да је вино? - Кад смо као клинци гледали Телетабисе? - Кад смо се као клинци бојали бабароге? - Кад смо као клинци жмурили док је на TV-у била љубавна сцена? - Кад смо се као клинци кревељили ауту иза себе? - Кад смо се као клинци отимали за банану са налепницом? - Кад смо као клинци пушили штапиће? - Кад смо као клинци тачно стајали на квадрате кад смо ходали градом? - Кад смо као клинци хватали пахуљице устима? - Кад смо као клинци говорили ЈОРГУТ уместо ЈОГУРТ? - Кад смо као клинци ронили по кади? - Кад су нам казне биле да спавамо? - Кад смо као клинци покушавали пити као пас? - Кад смо се као клинци гурали у први ред у школи? - Кад смо се као клинци правили да смо мртви у кревету кад неко наиђе? И сад нека неко каже да детињство није најбољи период живота!
Не зезај се са мном јер знам карате, кунг фу, кицк бокс, таекwондо и још бар 47 опасних речи.
Не клошари се! :)
Прави мушкарац заводи сваки дан - исту жену!
Можда немам све што желим, али волим све што имам!
Нисам љубоморна, само мрзим кад неко дира нешто што је моје!
страница:
1
2
3
4
>
>>